ÚvodČlánkySTANLEY H2O Quencher dostupnost

STANLEY H2O Quencher dostupnost

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! POZOR! Přečtěte si, prosím, pečlivě instrukce pro PŘEDOBJEDNÁVKY na STANLEY® Quencher
Situace a šílenství okolo, dnes již pro značku STANLEY®, ikonického Quencheru se dynamicky vyvíjí. Letošní launch se díky obrovskému zájmu přesunul z ledna na červenec. Společně tak představíme celou barevnou škálu a to všech osmi barev, původně zamýšlených pro:
jarní kolekci barvy: 
a v podzimní kolekci barvy: 

Všechny barvy tak budou dostupné od července 2024. Do té doby je možné si zajistit váš vysněný Quencher prostřednictvím  PŘEDOBJEDNÁVKY, tj. obsadit pořadí na předních místech a zajistit si Quencher jako jedni z prvních v ČR. 

Víme, že se těšíte a děláme vše proto, abychom vám STANLEY Quencher doručili co nejdříve. 
Při PŘEDOBJEDNÁVKÁCH prosím respektujte a omluvte termín, který je odlišný od zbytku kolekce Skladem. Informace o naskladnění a dodávkách STANLEY Quencheru  se snažíme na našich stránkách aktualizovat ihned, jakmile se k nám dostanou a máme jistotu, že je možné produkt dodat.
 
PŘEDOBJEDNÁVKY budou přijímány, ale vykryté budou jen ty, které dojdou dříve a na další se tvoří rezervační fronta. Předobjednávky došlé po tom, co bude skladová zásoba vyprodána, budou vykryty později. Může to tedy trvat déle, než je obvyklé. 
Prosím, zohledněte tento fakt i při hodnocení Doby dodání, v dotazníku HEUREKA, který přijde nezávisle na nás od HEUREKA,  a to po 14 dnech od uskutečnění objednávky, PŘEDOBJEDNÁVKY, viz výše.  
Děkujeme za pochopení a omlouvám se.


Jiné barvy ani velikosti nebude v ČR možné dodat. Zejména ne ty které je možné vidět na e-shopu STANLEY 1913 v USA. Kolekce USA a EU se zásadně liší.