ÚvodNejčastější otázkySTANLEY® závazek udržitelnosti

STANLEY® závazek udržitelnosti

UDRŽITELNOST, A K NÍ VEDOUCÍ CESTY, VE SPOLEČNOSTI STANLEY

Ve společnosti STANLEY® věříme, že díky invenci a originalitě vytváříme udržitelnější život i svět. 

BUILT FOR LIFE™
 
Naše konstrukční zásady upřednostňují funkčnost a trvanlivost. Výrobky STANLEY® jsou vytvářeny a vyráběny tak, aby vydržely po celý život. A za tím si stojíme díky naší doživotní záruce Built for Life™.
 
RECYKLOVANÉ MATERIÁLY
Společnost STANLEY® upřednostňuje recyklované a upcyklované materiály. Zavázali jsme se, že do roku 2025 budeme alespoň 50 % našich výrobků z nerezové oceli vyrábět z recyklovaných materiálů – RSS (Recycled Staineless Steel)
 
UDRŽITELNÉ OBALY
Snižujeme množství zbytečných obalů a zvyšujeme podíl udržitelného obsahu všude, kde je to možné. Odstranili jsme většinu běžných plastových obalů. A všechny papírové obaly budou mít do roku 2025 certifikovaný udržitelný nebo recyklovaný obsah.
 
VÝROBA ZALOŽENÁ NA HODNOTÁCH
Společnost STANLEY® hledá dodavatele, kteří splňují naše vysoké standardy odpovědnosti vůči životnímu prostředí. Úzce spolupracujeme s továrnami na smysluplném snižování spotřeby energie v jejich provozech a odměňujeme ty, kteří rok co rok vykazují neustálé zlepšování.
 
NÁŠ VÝZNAMNÝ MATERIÁL - Ikona recyklace nerezové oceli STANLEY®
Díky odolným konstrukcím z nerezové oceli je společnost STANLEY® již více než sto let lídrem v oblasti opakovatelného použití. Nyní na toto dědictví navazujeme a zavazujeme se, že do roku 2025 budeme používat recyklovanou nerezovou ocel (RSS) alespoň v 50 % našich výrobků.
 
SNÍŽENÍ SPOTŘEBY PLASTOVÝCH SÁČKŮ
V roce 2021 jsme přestali používat klasické plastové sáčky na ochranu našich výrobků při přepravě a doručování. Místo toho používáme převážně papírové obaly - tato jednoduchá změna zabrání každoročně vzniku více než 77 tun plastů.
 
ODPOVĚDNÝ DESIGN
Společnosti STANLEY® pohání špičkový design - a ten zahrnuje i ekologicky uvědomělé inovace. Vytváříme výrobky, které vydrží po celý život, a zvažujeme jejich dopad na každém kroku cesty každého detailu výrobku, od návrhu až po ukončení jeho životnosti.
 
OHLEDUPLNÉ MATERIÁLY
V našich návrzích stále častěji používáme recyklované materiály. Například náš STANLEY® Iceflow™ Flip Straw Jug používá ve víčku recyklovaný plast pocházející s odpadního plastu nasbíraného v oceánech.
 
ELIMINACE ODPADU
Usnadňujeme vytváření menšího množství odpadu při používání našich výrobků. Náš klasický kávovar Perfect-Brew Pour Over eliminuje neekologický odpad - nejsou potřeba žádné filtry.
 
VYMĚNITELNÉ DÍLY
Nikdy byste neměli muset vyměňovat výrobek kvůli jedné součástce. Nabízíme položky, které prodlužují životnost vašeho vybavení, jako jsou STANLEY® brčka, zátky, kalíšky, těsnění admnoho dalších. 
 
IKONICKÁ ODOLNOST
Na každý výrobek STANLEY® se vztahuje naše doživotní záruka Built for Life™ - jsou stejně odolné jako první kovová vakuová láhev Classic Legendary Bottle, kterou znáte a které důvěřujete již od roku 1913.
 
KOMUNITA
STANLEY® přispívá více než 1 % svého čistého příjmu na účely související s ochranou přírody a udržitelností, rovným a rovnoprávným přístupem k přírodě a potravinovou bezpečností. Dále věnujeme výrobky a dobrovolnický čas a spolupracujeme s organizacemi, které se řídí hodnotami a které vytvářejí změny ve svých místních komunitách.